Kurzy angličtiny pre vás

Máme pre vás ponuku viacerých kurzov, z ktorých si môžete vybrať. Každý kurz je špecificky zameraný a je vedený profesionálnym lektorom. Ak sa potrebujete na niečo informovať, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

ušetriť peniaze

Cenovo dostupné

Naše ceny kurzov angličtiny sú prijateľné a dĺžku trvania výučby si určíte sami podľa počtu kurzov. Kurzy sú efektívne nastavené na adekvátnu dĺžku.

hodina angličtiny

Malé skupiny

Menšia skupina vám zaručí maximálne sústredenie na hodinách. Individuálny prístup lektorov na každej hodine. Počet študentov je maximálne 8, skupiny otvárame aj od menšieho počtu.

ukazkova hodina ikona

Ukážka a testovanie zdarma

Otestujte si angličtinu online zdarma alebo príďte na ukážkovú hodinu, kde vašu angličtinu overíme za vás. Ukážková hodina je zdarma a môžete na nej vidieť efektivitu našich kurzov.

akreditácia

Overená výučba

Akreditovaný spôsob výučby vám poskytne rokmi overený prístup, ktorý prispôsobíme presne podľa vašich potrieb, tak aby ste na každom kurze spokojný.

Prečo sa učiť angličtinu

  • Angličtina je najpoužívanejší a najžiadanejší jazyk
  • Zlepšíte si kvalifikáciu a pomôžete vašej kariére
  • Môžete cestovať kamkoľvek a dorozumiete sa
  • Aby ste fungovali v modernom svete a na internete
  • Ako hobby, pre to čo vás baví, či už filmy alebo knihy v angličtine
  • Pretože sa radi naučíte niečo nové

Ponuku kurzov rozširujeme a kurzy pravidelne vylepšujeme. Ak vás zaujíma spôsob našej výučby, tak si o tom môžete prečítať v časti metóda výučby alebo si môžete rovno pozrieť ako naša výučba prebieha na ukážkovej hodine. Kurzy robíme pre ľudí a na mieru, v prípade, že ale máte špecifické požiadavky na kurz, tak nás neváhajte kontaktovať.