Anglické konverzácie

Hello, how are you? Radi by ste rozprávali po anglicky? Tak sa pridajte k nám na anglické konverzácie a naučte sa to najdôležitejšie v každom jazyku, rozprávať. Zaujímavé témy, príjemné prostredie a skúsený lektor zlepší vaše vyjadrovanie a rozhovorí vás v angličtine.

Cena kurzu 135.00 €

Cena je vrátane DPH

Ak neviete Vašu jazykovú úroveň, prosím vyplňte online test angličtiny

Online test vám pomôže určiť vašu úroveň a zaberie vám len pár minút. Úroveň vám môžeme určiť aj na ukážkovej hodine.

Spôsob výučby

Počet hodín

Intenzita výučby

Dĺžka hodiny

Dĺžka kurzu

Dostupné časy

Počet študentov

Lektor

Online alebo osobne

14 hodín

2x týždenne

55 minút

7 týždňov

17:30 / 18:30 / 19:30

3 – 5 študentov

Slovenský alebo zahraničný

Lektori kurzu

lektorka zuzana

Zuzana

Zuzana sa venuje angličtine už od malička. Svoje vzdelanie si následne obohatila na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Určitý čas strávila aj v zahraničí a dnes sa na plno venuje učeniu angličtiny. Na kurze angličtiny rada privíta a pomôže každému.

lektorka lucia

Lucia

Lucia prežila 4 roky v USA, v štáte New York, kde úspešne dokončila strednú školu s medzinárodnou maturitou. Je veľmi sčítaná a angličtina jej prirástla k srdcu najmä počas pobytu v USA. V Edume Academy vyučuje široké spektrum kurzov. Okrem angličtiny ovláda aj nemčinu a práca lektorky ju úprimne baví.

Čo vás čaká na hodinách

 • Nová slovná zásoba a výrazy
 • Užitočné a zaujímavé témy
 • Dynamický priebeh hodín
 • Priestor na sebajvyjadrenie
 • Malá skupinka študentov
 • Profesionálny lektor ktorý vás motivuje

Na kurze sa naučíte

 • Rozhovoriť sa po anglicky
 • Praktickú formu tvorby viet
 • Získať istotu pri rozprávaní
 • Slovnú zásobu a užitočné výrazy
 • Vetné vzory pre rôzne situácie
 •  Aktívne počúvať a porozumieť
Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

Prihláste sa telefonicky

telefon ikona

0948 596 009

Pošlite nám email

email ikona

info@edume.sk

Často kladené otázky

Pre koho je kurz vhodný

Konverzačný kurz angličtiny je vhodný pre každého, kto sa potrebuje rozrozprávať v angličtine a rozšíriť si použiteľnú slovnú zásobu. Je pre ľudí, ktorí by chceli posunúť svoju komunikáciu na vyššiu úroveň alebo majú s rozprávaním problém. Je vhodné ovládať aspoň tú najzákladnejšiu slovnú zásobu a základnú gramatiku.

Metóda výučby

Vyučujeme interaktívnou metódou, inými slovami, aktívna komunikácia oboma smermi prebieha počas celej hodiny. Vďaka tomu môžme učiť adaptabilnú angličtinu, angličtinu na mieru pre vás. Ak by ste radi videli ako to prebieha, môžete sa prihlásiť na našu ukážkovú hodinu.

Ako poznám úroveň?

Vašu úroveň môžete určiť podľa vašej doterajších skúseností s angličtinou. Ak si nie ste istý tak sme pre vás pripravili test úrovne, ktorý vám pomôže určiť vašu úroveň. Ak preferujete inú formu overenia, tak nás môžete kedykoľvek kontaktovať a informovať sa na vašu úroveň.