Kurz biznis angličtiny

Business English je kľúčom k úspešnému fungovaniu v biznis prostredí. Ak sa chcete v obchodnom a firemnom prostredí dohovoriť na odbornej úrovni a nechcete byť zaskočený nepoznanými frázami, tak náš kurz vás dokáže pripraviť. S pomocou profesionálneho lektora sa naučíte komunikovať v business angličtine, získate istotu pri prezentáciách a rozhovoroch v anglickom jazyku. Dynamické hodiny a odborná, profesionálna výučba je garanciou kurzu.

Cena kurzu 135.00 €

Cena je vrátane DPH

Ak neviete Vašu jazykovú úroveň, prosím vyplňte online test angličtiny

Online test vám pomôže určiť vašu úroveň a zaberie vám len pár minút. Úroveň vám môžeme určiť aj na ukážkovej hodine.

Spôsob výučby

Počet hodín

Intenzita výučby

Dĺžka hodiny

Dĺžka kurzu

Dostupné časy

Počet študentov

Lektor

Online alebo osobne

12 hodín

2x týždenne

55 minút

6 týždňov

16:30 / 17:30 / 18:30

3 – 6 študentov

Slovenský alebo zahraničný

Lektori kurzu

lektorka tatiana

Tatiana

Tatiana má dlhoročné skúsenosti s výučbou biznis angličtiny. Prvé základy získala počas štúdia na CityUniversity of Seattle Bratislava, kde vyštudovala podnikový manažment v angličtine. Svoje vzdelanie následne uplatnila v zahraničí. Dnes sa venuje biznis angličtine naplno na našich kurzoch, kde sa s vami rada podelí o svoje znalosti a energiu na dosiahnutie profesionálnej úrovne angličtiny v biznis sfére.

lektor mike

Michal

Michal začal svoje štúdium jazykov na bilingválnom gymnáziu a neskôr pokračoval štúdiom marketingu a manažmentu v angličtine na Univerzite Komenského v Bratislave. Výučbe angličtiny sa venuje už mnoho rokov a má na starosti okrem iného aj výučbu biznis angličtiny. Hodiny s ním sú profesionálne a zároveň veľmi dynamické.

Čo vás čaká na hodinách

 • Email in English
 • Telephone English
 • English meetings
 • Networking in English
 • Presentations in English
 • English for Negotiating​

Na kurze sa naučíte

 • Biznis slovnú zásobu a výrazy
 • Formálny spôsob vyjadrovania
 • Ako previesť vaše biznis zručnosti do angličtiny
 • Plynulejšiu komunikáciu v stresových situáciách
 • Správnu formu výslovnosti
Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

Prihláste sa telefonicky

telefon ikona

0948 596 009

Pošlite nám email

email ikona

info@edume.sk

Často kladené otázky

Pre koho je kurz vhodný

Biznis angličtina je vhodná pre každého, kto sa potrebuje rozrozprávať v angličtine a rozšíriť si použiteľnú slovnú zásobu. Je pre ľudí, ktorí by chceli posunúť svoju komunikáciu na vyššiu úroveň alebo majú s rozprávaním problém. Je vhodné ovládať aspoň tú najzákladnejšiu slovnú zásobu a základnú gramatiku.

Metóda výučby

Vyučujeme interaktívnou metódou, inými slovami, aktívna komunikácia oboma smermi prebieha počas celej hodiny. Vďaka tomu môžme učiť adaptabilnú angličtinu, angličtinu na mieru pre vás. Ak by ste radi videli ako to prebieha, môžete sa prihlásiť na našu ukážkovú hodinu.

Ako poznám úroveň?

Vašu úroveň môžete určiť podľa vašej doterajších skúseností s angličtinou. Ak si nie ste istý tak sme pre vás pripravili test úrovne, ktorý vám pomôže určiť vašu úroveň. Ak preferujete inú formu overenia, tak nás môžete kedykoľvek kontaktovať a informovať sa na vašu úroveň.