Individuálny kurz angličtiny

Naučte sa po anglicky vašim tempom. Hodiny zameraním a témou prispôsobené iba vám, podľa vášho časového harmonogramu. Výhody, ktoré vám poskytne práve individuálny kurz angličtiny. Naučte sa všetko, čo vám chýba k dobrej úrovni angličtiny, či už gramatiku, písať, počúvať alebo to najdôležitejšie, rozprávať.

Cena kurzu 235.00 €

Cena je vrátane DPH

Ak neviete Vašu jazykovú úroveň, prosím vyplňte online test angličtiny

Online test vám pomôže určiť vašu úroveň a zaberie vám len pár minút. Úroveň vám môžeme určiť aj na ukážkovej hodine.

Spôsob výučby

Počet hodín

Intenzita výučby

Dĺžka hodiny

Dĺžka kurzu

Dostupné časy

Počet študentov

Lektor

Online alebo osobne

10 hodín

podľa dohody

60 minút

podľa dohody

flexibilné

1 študent

Slovenský alebo zahraničný

Lektori kurzu

lektorka lucia

Lucia

Lucia prežila 4 roky v USA, v štáte New York, kde úspešne dokončila strednú školu s medzinárodnou maturitou. Je veľmi sčítaná a angličtina jej prirástla k srdcu najmä počas pobytu v USA. V Edume Academy vyučuje široké spektrum kurzov. Okrem angličtiny ovláda aj nemčinu a práca lektorky ju úprimne baví.

 

lektor mike

Michal

Michal začal svoje štúdium jazykov na bilingválnom gymnáziu a neskôr pokračoval štúdiom marketingu a manažmentu v angličtine na Univerzite Komenského v Bratislave. Výučbe angličtiny sa venuje už mnoho rokov a má na starosti okrem iného aj výučbu biznis angličtiny. Hodiny s ním sú profesionálne a zároveň veľmi plynulé.

Čo vás čaká na hodinách

 • časy a dni, ktoré vyhovujú vám
 • flexibilné nastavenie výučby
 • dynamický priebeh hodín
 • adaptabilná a priama metóda
 • pohodlné a kľudné prostredie na učenie
 • profesionálny lektor ktorý sa venuje iba vám

Na kurze sa naučíte

 • Komunikovať prirodzene po anglicky
 • Gramatiku a podstatu angličtiny
 • Praktickú formu tvorby viet
 • Získať istotu pri rozprávaní
 • Slovnú zásobu a užitočné výrazy
 • Vetné vzory pre rôzne situácie
Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

Prihláste sa telefonicky

telefon ikona

0948 596 009

Pošlite nám email

email ikona

info@edume.sk

Často kladené otázky

Pre koho je kurz vhodný

Individuálny kurz angličtiny je vhodný pre každého, kto potrebuje flexibilné nastavenie kurzu. Je pre ľudí, ktorí si chcú dohodnúť a posúvať časy podľa toho, ako im to vyhovuje. Kurz je vhodný pre každého, kto potrebuje aj osobité zameranie výučby a skupinová výučba mu nevyhovuje.

Metóda výučby

Vyučujeme interaktívnou metódou, inými slovami, aktívna komunikácia oboma smermi prebieha počas celej hodiny. Vďaka tomu môžme učiť adaptabilnú angličtinu, angličtinu na mieru pre vás. Ak by ste radi videli ako to prebieha, môžete sa prihlásiť na našu ukážkovú hodinu.

Ako poznám úroveň?

Vašu úroveň môžete určiť podľa vašej doterajších skúseností s angličtinou. Ak si nie ste istý tak sme pre vás pripravili test úrovne, ktorý vám pomôže určiť vašu úroveň. Ak preferujete inú formu overenia, tak nás môžete kedykoľvek kontaktovať a informovať sa na vašu úroveň.