Intezívny kurz angličtiny

Potrebujete začať rozprávať po anglicky čo najskôr? Prihláste sa na intenzívny kurz naučte sa angličtinu za rekordne krátky čas. Intenzívny kurz angličtiny v Bratislave je pripravený tak, aby ste svoju slovnú zásobu znásobili za krátky čas.

Cena kurzu 235.00 €

Cena je vrátane DPH

Ak neviete Vašu jazykovú úroveň, prosím vyplňte online test angličtiny

Online test vám pomôže určiť vašu úroveň a zaberie vám len pár minút. Úroveň vám môžeme určiť aj na ukážkovej hodine.

Spôsob výučby

Počet hodín

Intenzita výučby

Dĺžka hodiny

Dĺžka kurzu

Dostupné časy

Počet študentov

Lektor

Online alebo osobne

24 hodín

4x týždenne

55 minút

6 týždňov

16:30 / 17:30 / 19:30

2 – 5 študentov

Slovenský alebo zahraničný

Lektori kurzu

lektorka silvia

Silvia

Silvia študovala prekladateľstvo a anglický jazyk v odbornej komunikácii na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Má tiež bohaté skúsenosti z anglicky hovoriacich krajín. Silvia vyučuje v Edume Academy najčastejšie ranné kurzy. Je veľmi šikovná v komunikáci s ľuďmi a teší ju keď môže odovzdávať svoje znalosti našim študentom.

lektorka monika

Monika

Monika vyštudovala anglický jazyk na Pedagogickej fakulte Univerzity
Komenského. Je veľmi usilovná a študenti ju chvália a oceňujú jej ochotu a dobrú schopnosť veci vysvetliť, ako aj výbornú výslovnosť. Váš kurz s ňou bude dynamický a s dobrými výsledkami.

Čo vás čaká na hodinách

 • Nová slovná zásoba a výrazy
 • Užitočné a zaujímavé témy
 • Dynamický priebeh hodín
 • Priestor na sebajvyjadrenie
 • Malá skupinka študentov
 • Profesionálny lektor ktorý vás motivuje

Na kurze sa naučíte

 • Rozhovoriť sa po anglicky
 • Praktickú formu tvorby viet
 • Získať istotu pri rozprávaní
 • Slovnú zásobu a užitočné výrazy
 • Vetné vzory pre rôzne situácie
 •  Aktívne počúvať a porozumieť
Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

Prihláste sa telefonicky

telefon ikona

0948 596 009

Pošlite nám email

email ikona

info@edume.sk

Často kladené otázky

Pre koho je kurz vhodný

Intenzívny kurz angličtiny je vhodný pre každého, kto sa potrebuje naučiť po anglicky za čo najkratší čas. Je pre ľudí, ktorí sa chcú výrazne posunúť ďalej. Je vhodné je byť časovo dostupný, keďže hodiny prebiehajú 4x za týždeň.

Metóda výučby

Vyučujeme interaktívnou metódou, inými slovami, aktívna komunikácia oboma smermi prebieha počas celej hodiny. Vďaka tomu môžme učiť adaptabilnú angličtinu, angličtinu na mieru pre vás. Ak by ste radi videli ako to prebieha, môžete sa prihlásiť na našu ukážkovú hodinu.

Ako poznám úroveň?

Vašu úroveň môžete určiť podľa vašej doterajších skúseností s angličtinou. Ak si nie ste istý tak sme pre vás pripravili test úrovne, ktorý vám pomôže určiť vašu úroveň. Ak preferujete inú formu overenia, tak nás môžete kedykoľvek kontaktovať a informovať sa na vašu úroveň.