Ostatné jazyky

Ak ak Vás zaujíma iný jazyk než angličtina, či už pre prácu alebo pre osobné účeli, môžete si vybrať z našej ponuky ostatných jazykov. Ale ak chcete mať oproti iným ľuďom skutočnú výhodu, kombinácia angličtiny s druhým jazykom, je to čo hľadáte.

Popis ostatných jazykových kurzov

  • Podľa počtu prihlásených študentov sa vytvorí adekvátna skupina
  • Stanoví sa odporúčaná dľžka kurzu, na zvládnutie potrebných častí učiva
  • Vyberú sa potrebné materiály podľa úrovne tak aby boli zahrnuté všetky zručnosti: písomný prejav, gramatika, čítanie, počúvanie, komunikáciu
  • Vyberie sa kvalifikovaný lektor, tak aby kurz prebehol podľa požiadaviek a ku spokojnosi študenta.

Cenovo dostupné

Naše ceny kurzov angličtiny sú prijateľné a dĺžku trvania výučby si určíte sami podľa počtu kurzov. Kurzy sú efektívne nastavené na adekvátnu dĺžku.

Malé skupiny

Menšia skupina vám zaručí maximálne sústredenie na hodinách. Individuálny prístup lektorov na každej hodine. Počet študentov je maximálne 8, skupiny otvárame aj od menšieho počtu.

Ukážka a testovanie zdarma

Otestujte si angličtinu online zdarma alebo príďte na ukážkovú hodinu, kde vašu angličtinu overíme za vás. Ukážková hodina je zdarma a môžete na nej vidieť efektivitu našich kurzov.

Overená výučba

Akreditovaný spôsob výučby vám poskytne rokmi overený prístup, ktorý prispôsobíme presne podľa vašich potrieb, tak aby ste na každom kurze spokojný.