O našej škole Edume Academy

Edume jazyková škola je centrum zamerané na moderné vzdelávanie s osobitým prístupom k študentovi. Nachádzame sa v centre Bratislavy, ale všekto viete s nami vybaviť aj elektronicky. Ponúkame vám štúdium cudzích jazykov pre deti aj dospelých. Rovnako ponúkame aj jazykové firemné vzdelávanie zamestnancov priamo v priestoroch Vašej firmy. Jazykovému vzdelávaniu sa venujeme od roku 2016. Máme nadšenie pre cudzie jazyky a radi ho naučíme aj Vás. 

V našom tíme máme profesionálnych lektorov, s ktorými spolupracujeme na zlepšovaní a prinášaní inovatívnych metód výučby. Lektorov starostlivo vyberáme a ponúkame im možnosť rastu a vzdelávania. Hodiny pripravujeme spolu s lektormi, ktorí podľa priebehu kurzov výučbu prispôsobujú študentom a robia ju tak ľahko pochopiteľnou a veľmi efektívnou.
cena

Cenovo dostupné

Naše ceny kurzov angličtiny sú prijateľné a dĺžku trvania výučby si určíte sami podľa počtu kurzov. Kurzy sú efektívne nastavené na adekvátnu dĺžku.

Malé skupiny

Menšia skupina vám zaručí maximálne sústredenie na hodinách. Individuálny prístup lektorov na každej hodine. Počet študentov je maximálne 8, skupiny otvárame aj od menšieho počtu.

Ukážka a testovanie

Otestujte si angličtinu online zdarma alebo príďte na ukážkovú hodinu, kde vašu angličtinu overíme za vás. Ukážková hodina je zdarma a môžete na nej vidieť efektivitu našich kurzov.

Moderná výučba

Overený spôsob výučby vám poskytne rokmi overený prístup, ktorý prispôsobíme presne podľa vašich potrieb, tak aby ste boli na každom kurze spokojný.

Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

V prípade akýchkoľvek otázok na našu jazykovú školu, nás neváhajte kontaktovať, s radosťou vám odpovieme na vaše otázky.