Millenial metóda výučby

Radi vám predstavíme našu modernú Millenial metódu výčby jazykov. Naše kurzy sú nastavené flexibilne so zamerním na potreby študentov. Osobitý prístup k výučbe zaručí správne nastavenie kurzu, podľa rozmýšľania a chápania študenta.

cena

Cenovo dostupné

Naše ceny kurzov angličtiny sú prijateľné a dĺžku trvania výučby si určíte sami podľa počtu kurzov. Kurzy sú efektívne nastavené na adekvátnu dĺžku.

Malé skupiny

Menšia skupina vám zaručí maximálne sústredenie na hodinách. Individuálny prístup lektorov na každej hodine. Počet študentov je maximálne 8, skupiny otvárame aj od menšieho počtu.

Ukážka a testovanie

Otestujte si angličtinu online zdarma alebo príďte na ukážkovú hodinu, kde vašu angličtinu overíme za vás. Ukážková hodina je zdarma a môžete na nej vidieť efektivitu našich kurzov.

Moderná výučba

Overený spôsob výučby vám poskytne rokmi overený prístup, ktorý prispôsobíme presne podľa vašich potrieb, tak aby ste boli na každom kurze spokojný.

Našu metódu zakladáme na

metóda výučby

Na každej hodine vás čaká

Priama interaktívna komunikácia

všetka komunikácia na hodine bude vedená priamo v jazyku, napríklad v angličtine a pre začiatočníkov bilinguálne

Individuálne prisposobená výučba

vďaka nášmu e-systému vás vždy budú čakať materiály a aktivity vybrané vašim lektorom podľa toho čo práve najviac potrebujete

Profesionálny lektor

skusený lektor, ktorý urobí vaše hodiny zaujímavé a interaktívne, vďaka čomu sa na hodinu budete vediet plne sústrediť

Takže v čom je naša metóda lepšia a modernejšia?

  • Naučíte sa flexibilne v jazyku rozprávať a rozmýšľať. Naučíme vás, že plynulé rozprávanie nie je o preklade, ale o vyjadrení významu, ktorý sa dá povedať rôznymi spôsobmi.
  • Materiály na hodinu sú šité na mieru. Neexistuje jedna perfektná kniha pre každého a preto si na hodiny vyberáme z vlastných ako aj vydaných materiálov.
  • Testovanie a evidencia vám garantuje pokrok. Každý lektor si elektronicky značí, čo si pamätáte a čo ste zabudli, aby vám s tým na ďalšej hodine pomohol.
  • Na hodine nepočúvate, ale rozprávate. Naučíme vás chápať angličtinu alebo aj iný jazyk prirodzene, ako váš rodný jazyk.
  • Gramatiku vám vieme vysvetliť prakticky a moderne, bez zbytočných komlikovaných definícii tak, že ju pochopíte.
Lucia I. / Manažérka Generali a.s.
Máme dobré skúsenosti s lektorom z Edume Academy. Na hodinách sa venujú konverzácii, gramatike, prekladom a rôznym aktuálnym témam. Moja slovná zásoba sa vďaka tomu rozšírila. Jazykovka je ústretová a flexibilná a vedia sa pripôsobiť našim potrebám. Určite ich odporúčam!
Peter G. / Konateľ BHG Engineering
Mám niekoľkoročné pozitívne skúsenosti, preto Edume odporúčam každému, kto sa potrebuje zlepšiť v angličtine. Ich spôsob výučby mi veľmi vyhovoval a lektor má veľmi pozitívny a ľudský prístup na hodinách.
Xenia K. / Manažérka VÚB Generali a.s.
Lektor na hodine je energický a rôzne témy a okruhy urobili hodinu zaujímavou. Pravidelne sa pýtajú na spätnú väzbu a výučbu prispôsobujú našim potrebám. Rovnako nám vyhovuje flexibilita a výučba priamo u nás vo firme.
Peter J. / Manažér výstavby Pod vŕškami s.r.o.
Spoľahlivosť a profesionalita na hodinách, rovnako ako aj snahu všetko vysvetliť a naučiť si vysoko ceníme. S výučbou máme skúsenosti už vyše roka a môžeme odporučiť.

Radi vám zodpovieme vaše otázky, týkajúce sa spôsobu výučby alebo aj prispôsobenia kurzov vašim požiadavkam. Viac o našej metóde výučby sa môžete dozvedieť na ukážkovej hodine zadarmo.

značka kvality

Flexibilita rozprávania

tvorba viet flexibilne a naučiť sa využívať vašu slovnú zásobu

left arrow

Komunikácia

Tematické kapitoly

precvičovanie tém na vetných vzoroch, frázach a plynulé rozprávanie

Aktívna slovná zásoba

získanie novej a zopakovanie existujúcej slovnej zásoby aktívne

arrow right

Čo vás čaká na každej hodine

Priama interaktívna komunikácia

 všetka komunikácia na hodine bude priamo v jazyku, napr. angličtine a pre začiatočníkov bilinguálne

Priama interaktívna komunikácia – všetka komunikácia na hodine bude priamo v jazyku, napr. angličtine a pre začiatočníkov bilinguálne

Individuálne prisposobená výučba – vďaka nášmu e-systému vás vždy budú čakať materiály a aktivity vybrané vašim lektorom podľa toho čo práve najviac potrebujete

Profesionálny lektor – skusený lektor, ktorý urobí vaše hodiny zaujímavé a interaktívne, vďaka čomu sa na hodinu budete vediet plne sústrediť

Zistite viac o našej metóde výučby na ukážkovej hodine zadarmo.

značka kvality

Moderný spôsob výučby

Naučte sa angličtinu spôsobom vhodným pre 21. storočie

 

Angličtine budete rozumieť

Pokrok vám pomôžeme zmerať

Dynamické hodiny, na ktorých sa nebudete nudiť

Naučte sa rozprávať

Komunikáciu sa naučíte dynamickou konverzáciou za pomoci otázok a pravidelného opakovania slovnej zásoby

Priamou znamená, že študent je nútený rozprávať od prvej hodiny.

Slovnú zásobu si budete pamätať a naučíte sa ju aj používať v praktických vetách

Ako vyzerá skutočná hodina

Naučíte sa v angličtine komunikovať

Slovnú zásobu si budete pamätať

Angličtine budete rozumieť

Pokrok vám pomôžeme zmerať

Dynamické hodiny, na ktorých sa nebudete nudiť

Naučíte sa v angličtine komunikovať

Slovnú zásobu si budete pamätať

Angličtine budete rozumieť

Pokrok vám pomôžeme zmerať

Dynamické hodiny, na ktorých sa nebudete nudiť

Angličtina na mieru je koncept, ktorý dokazuje, že každý sa dokáže naučiť angličtinu. Výučbová metóda je nastavená flexibilne. Kurzy sa zameriavajú na potreby študentov a stavajú na tom čo študent už vie. Osobitý prístup k výučbe zaručí správne nastavenie kurzu, podľa rozmýšľania a chápania študenta. Neexistuje totiž nepochopené učivo, ale len zle vysvetlené učivo.

Po anglicky dokáže rozprávať každý je prístup, ktorým rozvíjame študentovu schopnosť komunikovať v angličtine. Priamou konverzáciou je študent nútený rozprávať po anglicky od prvej hodiny. Učíme študentov vyjadrovať sa prakticky a jednoducho. Výučba docieli, že študent bude rozmýšľať a tvoriť vety priamo v angličtine. Všetky naše kurzy sú vyučované konverzačným štýlom.