Spoznajte našich lektorov nášho teamu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
lektorka zuzana

Zuzana

Zuzana sa venuje angličtine už od malička. Svoje vzdelanie si následne obohatila na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Určitý čas strávila aj v zahraničí a dnes sa na plno venuje učeniu angličtiny. Na kurze angličtiny rada privíta a pomôže každému.

lektorka lucia

Lucia

Lucia prežila 4 roky v USA, v štáte New York, kde úspešne dokončila strednú školu s medzinárodnou maturitou. Je veľmi sčítaná a angličtina jej prirástla k srdcu najmä počas pobytu v USA. V Edume Academy vyučuje široké spektrum kurzov. Okrem angličtiny ovláda aj nemčinu a práca lektorky ju úprimne baví.

lektorka tatiana

Tatiana

Tatiana má dlhoročné skúsenosti s výučbou biznis angličtiny. Prvé základy získala počas štúdia na CityUniversity of Seattle Bratislava, kde vyštudovala podnikový manažment v angličtine. Svoje vzdelanie následne uplatnila v zahraničí. Dnes sa venuje biznis angličtine naplno na našich kurzoch, kde sa s vami rada podelí o svoje znalosti a energiu na dosiahnutie profesionálnej úrovne angličtiny v biznis sfére.

lektor mike

Michal

Michal začal svoje štúdium jazykov na bilingválnom gymnáziu a neskôr pokračoval štúdiom marketingu a manažmentu v angličtine na Univerzite Komenského v Bratislave. Výučbe angličtiny sa venuje už mnoho rokov a má na starosti okrem iného aj výučbu biznis angličtiny. Hodiny s ním sú profesionálne a zároveň veľmi plynulé.

lektor miroslav

Miroslav

Miroslav získal skúsenosti s angličtinou z prvej ruky prácou v zahraničí. Vďaka jeho nadšeniu pre angličtinu sa stal lektorom a angličtinu na Slovensku vyučuje už 8 rokov. Miroslav je veľmi zručný a trpezlivý lektor, ktorý dokáže hodiny urobiť zaujímavé a plynulé.

lektorka denisa

Denisa

Denisa študovala prekladateľstvo a anglický jazyk v odbornej komunikácii na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Má tiež bohaté skúsenosti z anglicky hovoriacich krajín. Silvia vyučuje v Edume Academy najčastejšie ranné kurzy. Je veľmi šikovná v komunikáci s ľuďmi a teší ju keď môže odovzdávať svoje znalosti našim študentom.

 

lektorka silvia

Sivia

Silvia študuje anglický jazyk na Pedagogickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Študuje anglický a nemecký jazyk. Mladá a ambiciózna lektorka plná elánu vydá zo seba vždy sto percent a preto sa na hodiny s ňou môžete vždy tešiť.

lektor peter

Peter

Peter študoval na strednej škole v USA. Skúsenosti s výučbou angličtiny získal už počas štúdia na univerzite na Slovensku, kde počas štúdia pracoval ako lektor. Vďaka jeho záujmu o cestovanie, mal možnosť angličtinu používať v rôznych situáciach s rôznymi prízvukmi a ľudmi. Peter vždy prispôsobí hodiny požiadavkám každého klienta.

lektorka monika

Monika

Monika vyštudovala anglický jazyk na Pedagogickej fakulte Univerzity
Komenského. Je veľmi usilovná a študenti ju chvália a oceňujú jej ochotu a dobrú schopnosť veci vysvetliť, ako aj výbornú výslovnosť. Váš kurz s ňou bude dynamický a s dobrými výsledkami.

Zavolajte nám

telefon ikona

Pošlite nám email

email ikona